Katalog

Parametry / funkcje

Klimatyzacja 

Oferujemy Państwu bogaty wybór produktów w kategorii klimatyzacja. W asortymencie urządzenia znanych i cenionych producentów, w tym klimatyzatory LG, Samsung oraz niezwykle popularne klimatyzatory Gree. Klimatyzacja Gree wyróżnia się na tle konkurencji niepowtarzalnym wzornictwem urządzeń. Estetyka idzie w parze z wysoką wydajnością i szerokim zakresem pracy, w różnych temperaturach. Niepowtarzalne walory estetyczne zapewnia również klimatyzator LG ARTCOOL Stylist, który znajdą Państwo w naszej ofercie.

Dostępna w ofercie klimatyzacja Samsung, Gree oraz LG to gwarancje trwałości oraz najwyższej kultury pracy. Jesteśmy przekonani, że każdy klimatyzator Gree, LG czy Samsung spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą

Pokazuje 17 - 19 z 19 elementów
 • Szybki podgląd
  2 070,00 zł czas realizacji 3-5 dni
 • Szybki podgląd
  169,00 zł W magazynie

  TS20 jest wyjątkowym termostatem do elektrycznych urządzeń grzewczych, którego funkcje pozwalają sterować (konwektorami, deskami grzewczymi, kaloryferami z grzałką elektryczną). Automatyczna regulacja ogrzewania pozwala zaoszczędzić do 30% energii przy zachowaniu komfortu cieplnego.

  169,00 zł
 • Szybki podgląd
  200,00 zł W magazynie

  Bezprzewodowy termostat Elektrobock FRT7B2 służy do sterowania: - kotłami centralnego ogrzewania na gaz, - kotłami elektrycznymi, - kotłami na paliwa stałe (węgiel, ekogroszek itp.), - grzejnikami elektrycznymi, panelami na podczerwień, grzejnikami olejowymi, promiennikami ciepła - elektrycznym ogrzewaniem podłogowym, - pompami wodnymi, itp.

  200,00 zł
Pokazuje 17 - 19 z 19 elementów