Grzejniki 

Grzejniki płaskie i pionowe

Oferujemy Państwu bogaty wybór grzejników. W naszym asortymencie znajdą Państwo wyłącznie produkty sprawdzonych i uznanych marek. Proponujemy między innymi: grzejniki Stelrad - marka przez wielu uznana za numer jeden w Europie, grzejniki Purmo, Radson, Cosmo oraz Diamond.

Wysoka jakość wykonania i wieloletnia gwarancja to cechy wspólne wszystkich dostępnych produktów. Grzejniki Cosmo, Stelrad, a także modele innych producentów oferujemy w wielu, różnych wariantach. W asortymencie posiadamy m.in. grzejniki pionowe Stelrad, jak i tradycyjne poziome. Ponadto oferujemy także grzejniki dekoracyjne Stelrad, w tym grzejniki płaskie, jak i dekoracyjne grzejniki Radson oraz Purmo.

Dostępne w ofercie grzejniki stalowe Stelrad, Purmo czy Cosmo zapewniają wysoki komfort grzewczy, przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych. Dodatkowo grzejniki stalowe Radson, jak i produkty innych marek dostępne są z różnymi wersjami zasilania, co pozwala dobrać rozwiązanie najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb. W ofercie posiadamy tańsze modele, jak grzejniki Diamond Compact, jak i te z wyższej półki cenowej, jak choćby grzejniki płytowe Stelrad Vertex. Jesteśmy przekonani, że w tak bogatym asortymencie znajdą Państwo rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

Jeśli potrzebny Ci grzejnik sprawdź naszą ofertę!

Pokazuje 1 - 16 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 40 elementów