ELEKTRYCZNE 

Kategoria ELEKTRYCZNE zawiera różnego rodzaju:

- Czujniki ruchu

- Dzwonki

- Termostaty

- Elementy sterowania Inteligentnego Domu

- Materiały Elektroinstalacyjne

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Szybki podgląd
  95,00 zł W magazynie

  Termostat do elektrycznych urządzeń grzewczych z automatycznym nocnym obniżeniem temperatury TS01 jest termicznym przełączanym gniazdkiem do prostego analogowego sterowania i regulowania elektrycznym źródłem ciepła (np. infra panele, grzejniki, drabinki grzewcze). Ma podstawową funkcję ręczną do regulacji temperatury w pomieszczeniu.

  95,00 zł
 • Szybki podgląd
  96,00 zł W magazynie

  Termostat do elektrycznych urządzeń grzewczych TS05 jest termicznie włączanym gniazdkiem z prostą kontrolą temperatury do regulacji elektrycznych urządzeń grzewczych (grzejniki na podczerwień, ręcznikowce itp.).

  96,00 zł
 • Szybki podgląd
  129,00 zł W magazynie

  TS10 jest rozwiązaniem przeznaczonym dla ELEKTRYCZNYCH systemów grzewczych (konwektory, grzejniki, drabinki, płyty grzewcze itp.). Automatyczna regulacja temperatury umożliwia zaoszczędzić do 30% energii. Urządzenie można stosować w domu, biurze oraz innych pomieszczeniach wymagających zastosowania automatyki domowej oszczędzającej energię. Przystosowany...

  129,00 zł
 • Szybki podgląd
  169,00 zł W magazynie

  TS20 jest wyjątkowym termostatem do elektrycznych urządzeń grzewczych, którego funkcje pozwalają sterować (konwektorami, deskami grzewczymi, kaloryferami z grzałką elektryczną). Automatyczna regulacja ogrzewania pozwala zaoszczędzić do 30% energii przy zachowaniu komfortu cieplnego.

  169,00 zł
 • Szybki podgląd
  200,00 zł W magazynie

  Bezprzewodowy termostat Elektrobock FRT7B2 służy do sterowania: - kotłami centralnego ogrzewania na gaz, - kotłami elektrycznymi, - kotłami na paliwa stałe (węgiel, ekogroszek itp.), - grzejnikami elektrycznymi, panelami na podczerwień, grzejnikami olejowymi, promiennikami ciepła - elektrycznym ogrzewaniem podłogowym, - pompami wodnymi, itp.

  200,00 zł
 • Szybki podgląd
  65,00 zł W magazynie

  Elektroniczny termostat przylgowy Elektrobock PT02 służy do załączania pomp obiegowych w zależności od ustawionej temperatury i histerezy. Zaletą jest regulowana histereza (2 °C do 20 °C), łatwa regulacja sterowania temperaturą i prosty montaż bezpośrednio na powierzchni rury.

  65,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów