Elektrobock TS05

TS05

Nowy produkt

Termostat do elektrycznych urządzeń grzewczych TS05 jest termicznie włączanym gniazdkiem z prostą kontrolą temperatury do regulacji elektrycznych urządzeń grzewczych (grzejniki na podczerwień, ręcznikowce itp.).

Więcej szczegółów

50 Przedmioty

96,00 zł brutto

Opis

Parametry / funkcjeZasilanie 230/1/50
Gwarancja2 Lata

Więcej informacji

Termostat do elektrycznych urządzeń grzewczych TS05 jest termicznie włączanym gniazdkiem z prostą kontrolą temperatury do regulacji elektrycznych urządzeń grzewczych (grzejniki na podczerwień, ręcznikowce itp.). Nastawioną temperaturę zachowuje pamięć E-EPROM przy awarii zasilania lub wyjęcia z gniazda. Przycisk ON do trwałego włączenia urządzenia. Przyciski +/- nie są w tym trybie aktywne. Przycisk OFF do trwałego wyłączenia urządzenia. Przyciski +/- nie są w tym trybie aktywne.

Przycisk Manu do zobaczenia ustawionej temperatury i jej zmiany przyciskami +/-. Przyciski +/- do ustawienia temperatury w trybie Manu. Znak włączenia urządzenia (grzanie). ON OFF

1) Podłącz TS05 do zasilania, wystarczy włożyć do gniazda 230 V/ 50 Hz. 2) Gdy podłączenie jest prawidłowe, wyświetlacz pokazuje aktualną temperaturę pokojową.

3) Fabrycznie ustawiona temperatura na 18°C. Temperaturę tą można zmienić przyciskami +/- w trybie Manu.

4) Podłączyć urządzenie do gniazda upewniając się, że maksymalne obciążenie nie jest większe niż 16 A, w przeciwnym razie konieczne jest zainstalowanie stycznika!

Pliki do pobrania