O firmie

Nasi partnerzy

O firmie

Firma F.H STACH została założona w 2008 roku i aktywnie od prawie 20 lat działa na rynku polskim oraz zagranicznym. Nasza główna specjalizacja obejmuje sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji oraz pomp ciepła. W branży źródeł odnawialnych  bardzo ważna jest praca na wysokiej jakości produktach, dlatego współpracujemy na urządzeniach renomowanych marek : GREE, AUX, LG, Samsung, Mitsubishi, Toshiba, Rotenso.

Zainwestuj w przyszłość z naszymi rozwiązaniami fotowoltaicznymi i pompami ciepła

Pompy ciepła

Dlaczego my

Osiągaj satysfakcję na wielu płaszczyznach dzięki ekologicznym technologiom. Fotowoltaika i pompy ciepła to nowoczesne rozwiązanie dla Twojego domu, które w przyszłości przyniosą wiele korzyści.

Oszczędność

Fotowoltaika pozwala na produkowanie własnej energii elektrycznej. Pompy ciepła zapewniają efektywne ogrzewanie domu.

Ekologia

Działanie OZE ma pozytywny wpływ na środowisko - pozwala na redukcję emisji CO2. Z nami będziesz EKO!

Inwestycja

fotowoltaika i pompy ciepła podnoszą wartość nieruchomości, sprawiając że staje się ona atrakcyjniejsza na rynku. Ponadto zajmujemy się sprzedażą materiałów z zakresu Techniki Grzewczej i Sanitarnej, materiałów elektrycznych oraz narzędzi monterskich.

Co oferujemy ?

Współpracujemy z większością wiodących firm obecnych na rynku. Sprzedajemy zarówno lokalnie jak i wysyłkowo zapewniając dostarczenie produktu bezpośrednio do Klienta.

Przyświeca nam myśl, że zaopiekowany Klient to zadowolony Klient. Czerpiemy satysfakcję z pozytywnej transakcji – dążymy do tego poprzez utrzymanie konkurencyjnych cen, atrakcyjnych ofert promocyjnych na nasze urządzenia oraz rzetelne i indywidualne podejście do kontrahenta.